Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Conquer It' Re-Energising Treatment 150ml - Price

    Voduz 'Conquer It' Re-Energising Treatment 150ml

    £14.99 £9.99/100ml

    RRP £29.99 Save £15.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Mini 'Clear It' Exfoliating Scalp Scrub 40ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Mini 'Condition It' Illuminating Conditioner 50ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Mini 'Cleanse It' Illuminating Shampoo 50ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Calm It' Re-balancing Scalp Lotion 100ml - Price

    Voduz 'Calm It' Re-balancing Scalp Lotion 100ml

    £10.99 £10.99/100ml

    RRP £21.99 Save £11.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Root Reviver' Root Spray (Various Shades) 75ml - Price

    Voduz 'Root Reviver' Root Spray (Various Shades) 75ml

    £9.99 £13.32/100ml

    RRP £12.99 Save £3.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Mini 'Frizz Fix' Hair Tamer for Flyaways 15ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Buff It' Exfoliating Scalp Brush - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'On Point' Tail Comb (Black) - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz ‘Clarify It’ Pre-treatment Detox Spray 200ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Mini ‘Prep Talk’ Dry Texture Spray 75ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Care for It' Re-Energising Scalp Spray 100ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Gloss Touch Gift Set - Price

    Voduz Gloss Touch Gift Set

    £15.99

    RRP £24.98 Save £8.99

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Illuminate Gift Set - Price

    Voduz Illuminate Gift Set

    £44.99

    RRP £67.96 Save £22.97

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Body Buster' Volumising Hair Mousse 125ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Bebe Silicone Scalp Brush - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Bebe Hair & Body Shampoo 200ml - Price

    Bebe Hair & Body Shampoo 200ml

    £16.99 £8.50/100ml

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Bebe Aloe Vera Scalp Lotion 50ml - Price

    Bebe Aloe Vera Scalp Lotion 50ml

    £19.99 £39.98/100ml

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Care For It' Anti-Yellow Leave-in Spray 100ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz 'Condition It' Anti-Yellow Conditioner 300ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Voduz-hair
          

          
        
      

   

    
 Voduz Mini 'Complete It' Illuminating Hair Treatment 50ml - Price
    Add