Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Power Age Eye Cream Hyaluronic Acid 15ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Power Age Eye Cream Hyaluronic Acid 15ml

    £10.00 £66.67/100ml

    RRP £15.99 Save £5.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Power Age Hyaluronic Acid Serum 30ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Power Age Hyaluronic Acid Serum 30ml

    £11.00 £36.67/100ml

    RRP £19.99 Save £8.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Pure Carbon Total Clean Shower Gel 300ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Pure Carbon Total Clean Shower Gel 300ml

    £3.49 £1.16/100ml

    RRP £5.20 Save £1.71

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Wake Up Effect Shower Gel 300ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Long Beard & Skin Oil 30ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Long Beard & Skin Oil 30ml

    £8.00 £26.67/100ml

    RRP £12.99 Save £4.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml

    £7.00 £3.50/100ml

    RRP £10.99 Save £3.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Beard & Hair Styling Cream Lighter Hold 75ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydrating Energetic Face Wash 100ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Hydrating Energetic Face Wash 100ml

    £3.49 £3.49/100ml

    RRP £6.99 Save £3.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Matte Moulding Clay 75ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Matte Moulding Clay 75ml

    £3.99 £5.32/100ml

    RRP £5.99 Save £2.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser SPF 15 50ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert 48h Deodorant Shirt Protect 250ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert 48h Deodorant Shirt Protect 250ml

    £4.50 £1.80/100ml

    RRP £6.00 Save £1.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydra Power Shower Gel 300ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Hydra Power Shower Gel 300ml

    £3.49 £1.16/100ml

    RRP £5.20 Save £1.71

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser 50ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert  Hydra Power Mountain Water Shower Gel 300ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Power Age Hyaluronic Acid Moisturiser 50ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Power Age Hyaluronic Acid Moisturiser 50ml

    £10.00 £20.00/100ml

    RRP £15.99 Save £5.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert 5 in 1 Deodorant Carbon Protect 250ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert 5 in 1 Deodorant Carbon Protect 250ml

    £4.50 £1.80/100ml

    RRP £6.00 Save £1.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Power Age Recharging Night Gel 50ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Power Age Recharging Night Gel 50ml

    £9.00 £18.00/100ml

    RRP £15.99 Save £6.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Extreme Sport 72H Anti-Perspirant Deodorant 250ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Power Age Gel Cleanser 260ml - Price

    L'Oréal Men Expert Power Age Gel Cleanser 260ml

    £6.00 £2.31/100ml

    RRP £11.99 Save £5.99

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Paris Men Expert Hydrating Energetic Face Scrub 100ml - Price

    L'Oréal Paris Men Expert Hydrating Energetic Face Scrub 100ml

    £3.49 £3.49/100ml

    RRP £6.99 Save £3.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Hydrating Essentials Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Hydrating Essentials Gift Set

    £14.50

    RRP £29.00 Save £14.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Barber Essentials Gift Set - Price
    Selling Fast

    L'Oréal Men Expert Barber Essentials Gift Set

    £11.50

    RRP £22.00 Save £10.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Energising Essentials Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Energising Essentials Gift Set

    £13.75

    RRP £27.00 Save £13.25

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Energy Duo Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Energy Duo Gift Set

    £4.00

    RRP £8.00 Save £4.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Carbon Protect Duo Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Carbon Protect Duo Gift Set

    £4.00

    RRP £8.00 Save £4.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Max Energy Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Max Energy Gift Set

    £7.50

    RRP £15.00 Save £7.50

    Add