Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Barber Essentials Gift Set - Price
    Selling Fast

    L'Oréal Men Expert Barber Essentials Gift Set

    £11.50

    RRP £22.00 Save £10.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Carbon Protect Duo Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Carbon Protect Duo Gift Set

    £4.00

    RRP £8.00 Save £4.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Energising Essentials Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Energising Essentials Gift Set

    £13.75

    RRP £27.00 Save £13.25

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Energy Duo Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Energy Duo Gift Set

    £4.00

    RRP £8.00 Save £4.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Hydrating Essentials Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Hydrating Essentials Gift Set

    £14.50

    RRP £29.00 Save £14.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Max Energy Gift Set - Price

    L'Oréal Men Expert Max Energy Gift Set

    £7.50

    RRP £15.00 Save £7.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Men Expert Power Age Gel Cleanser 260ml - Price

    L'Oréal Men Expert Power Age Gel Cleanser 260ml

    £6.00 £2.31/100ml

    RRP £11.99 Save £5.99

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Cleansing Milk 200ml - Price

    L'Oréal Paris Age Perfect Cleansing Milk 200ml

    £3.99 £2.00/100ml

    RRP £4.99 Save £1.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Collagen Expert Retightening Care Day Cream 50ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Collagen Expert Retightening Care Night Cream 50ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Day Cream 50ml - Price

    L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Day Cream 50ml

    £12.99 £25.98/100ml

    RRP £19.99 Save £7.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Night Cream 50ml - Price

    L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Night Cream 50ml

    £12.99 £25.98/100ml

    RRP £19.99 Save £7.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Rosy Re-Fortifying Day Cream SPF 20 50ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Age Perfect Refreshing Toner 200ml - Price

    L'Oréal Paris Age Perfect Refreshing Toner 200ml

    £3.99 £2.00/100ml

    RRP £4.99 Save £1.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Bright Reveal Dark Spot Exfoliant Peel 25% AHA + BHA + PHA and Niacinamide 25ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Dream Lengths Air Volume Dry Shampoo 200ml - Price

    L'Oréal Paris Dream Lengths Air Volume Dry Shampoo 200ml

    £4.99 £2.50/100ml

    RRP £5.00 Save £0.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Extra Strength 75ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Extra Strong Hold & Shine 400ml - Price

    L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Extra Strong Hold & Shine 400ml

    £7.50 £1.88/100ml

    RRP £8.00 Save £0.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Extra Strong Hold 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Extra Strong Hold 200ml

    £4.50 £2.25/100ml

    RRP £5.00 Save £0.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Extra Strong Hold 75ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Normal Hold & Shine 400ml - Price

    L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Normal Hold & Shine 400ml

    £7.50 £1.88/100ml

    RRP £8.00 Save £0.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Normal Strength 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Normal Strength 200ml

    £4.50 £2.25/100ml

    RRP £5.00 Save £0.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Normal Strength 75ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Strong Hold & Shine for Dull Hair 400ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Strong Hold 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Strong Hold 200ml

    £4.50 £2.25/100ml

    RRP £5.00 Save £0.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Strong Hold 400ml - Price

    L'Oréal Paris Elnett Hairspray: Strong Hold 400ml

    £7.50 £1.88/100ml

    RRP £8.00 Save £0.50

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Conditioner 150ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Conditioner 150ml

    £7.99 £5.33/100ml

    RRP £13.00 Save £5.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Leave-In Serum 150ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Leave-In Serum 150ml

    £9.99 £6.66/100ml

    RRP £17.00 Save £7.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Shampoo 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Shampoo 200ml

    £7.99 £4.00/100ml

    RRP £13.00 Save £5.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Conditioner 300ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Conditioner 300ml

    £6.00 £2.00/100ml

    RRP £8.00 Save £2.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Shampoo 400ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Shampoo 400ml

    £6.00 £1.50/100ml

    RRP £8.00 Save £2.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Spray 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Spray 200ml

    £6.50 £3.25/100ml

    RRP £12.99 Save £6.49

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Anti-Brassiness Purple Mask 250ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Conditioner 300ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Conditioner 300ml

    £6.00 £2.00/100ml

    RRP £8.00 Save £2.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Conditioner 150ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Conditioner 150ml

    £4.49 £2.99/100ml

    RRP £7.00 Save £2.51

    Add