Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
      

   

    
 Canesten Thrush Combi - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 OptiBac Probiotics for Women (30 Capsules) - Price

    OptiBac Probiotics for Women (30 Capsules)

    £18.99

    RRP £21.49 Save £2.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 Full Marks Head Lice Solution (2 Treatments) 100ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Germoloids Ointment 55ml - Price

    Germoloids Ointment 55ml

    £9.25 £16.82/100ml

    Add
    


      
      
      

   

    
 Anusol Suppositories (12 Pack) - Price

    Anusol Suppositories (12 Pack)

    £7.49

    RRP £7.99 Save £0.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 Bonjela Cool Mint Gel 15g - Price

    Bonjela Cool Mint Gel 15g

    £5.90 £3.93/10g

    Add
    


      
      
      

   

    
 Bronchostop Cough Syrup 120ml - Price

    Bronchostop Cough Syrup 120ml

    £5.49 £4.58/100ml

    RRP £6.99 Save £1.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 Voltarol Back and Muscle Pain Relief 1.16% Gel 30g - Price

    Voltarol Back and Muscle Pain Relief 1.16% Gel 30g

    £4.99 £1.66/10g

    RRP £6.49 Save £1.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 Replens MD Vaginal Moisturiser (6 Pack) - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 SELFCHECK Thyroid (TSH) Test Kit - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 E45 Itch Relief Cream 100g - Price

    E45 Itch Relief Cream 100g

    £9.99 £1.00/10g

    Add
    


      
      
      

   

    
 Seven Seas Cod Liver Oil Maximum Strength Liquid 100ml - Price

    Seven Seas Cod Liver Oil Maximum Strength Liquid 100ml

    £8.00 £8.00/100ml

    RRP £12.00 Save £4.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Bronchostop Cough Syrup 200ml - Price

    Bronchostop Cough Syrup 200ml

    £7.99 £4.00/100ml

    RRP £9.99 Save £2.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Profoot Gel Ball of Foot Cushions - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 SELFCHECK Menopause (FSH) Test Kit - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Beconase Hayfever Relief for Adults Nasal Spray (100 Doses) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Vicks First Defence Nasal Spray 15ml - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Calpol Vapour Plug 5 Refill Pads - Lavender & Chamomile - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Floradix Liquid Iron & Vitamin Formula 500ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Dr. Scholl's Fungal Nail Treatment 3.8ml - Price
    Add