Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
      

   

    
 Pregnazon One-a-Day Tablets (30 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Enterosgel Diarrhoea Relief Kids 90g - Price

    Enterosgel Diarrhoea Relief Kids 90g

    £15.00 £1.67/10g

    RRP £18.90 Save £3.90

    Add
    


      
      
      

   

    
 Enterosgel Travellers Diarrhoea Relief 15g (10 Sachets) - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Berocca Immuno Effervescent Tablets (15 Tablets) - Price
    Coming Soon

    Berocca Immuno Effervescent Tablets (15 Tablets)

    £6.69

    RRP £8.99 Save £2.30

    


      
      
      

   

    
 Vagisil Ph Balance Intimate Wash 250ml - Price

    Vagisil Ph Balance Intimate Wash 250ml

    £4.99 £1.99/100ml

    RRP £6.00 Save £1.01

    Add
    


      
      
      

   

    
 Covonia Mucus Cough Oral Solution 150ml - Price

    Covonia Mucus Cough Oral Solution 150ml

    £5.99 £3.99/100ml

    RRP £6.30 Save £0.31

    Add
    


      
      
      

   

    
 Otrivine Adult Nasal Drops 10ml - Price
    Coming Soon

    Otrivine Adult Nasal Drops 10ml

    £3.75 £37.50/100ml

    


      
      
      

   

    
 Broncho Junior Cough Syrup (from 3 Years Old) 200ml - Price

    Broncho Junior Cough Syrup (from 3 Years Old) 200ml

    £4.99 £2.50/100ml

    RRP £9.99 Save £5.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Broncho Junior Cough Syrup (from 3 Years Old) 120ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Seven Seas Omega-3 & Gut Friendly Bacteria (30 Day Pack) - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Flowflex COVID-19 Test - SARS-COV-2 Antigen Rapid Test (1 Test) - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Vicks VapoDrops Lozenges with Eucalyptus 72g - Price
    Coming Soon

    Vicks VapoDrops Lozenges with Eucalyptus 72g

    £1.99 £0.28/10g

    RRP £2.49 Save £0.50

    


      
      
      

   

    
 Treathay Fexofenadine 120mg (10 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Pepto Bismol Liquid 120ml - Price

    Pepto Bismol Liquid 120ml

    £4.95 £4.13/100ml

    Add
    


      
      
      

   

    
 Pepto Bismol Liquid 240ml - Price

    Pepto Bismol Liquid 240ml

    £8.00 £3.33/100ml

    RRP £9.00 Save £1.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 TePe Angle Interdental Brush Red (6 Pack) - Price

    TePe Angle Interdental Brush Red (6 Pack)

    £3.49

    RRP £4.45 Save £0.96

    Add
    


      
      
      

   

    
 Bronchostop Cough Pastilles (10 Pastilles) - Price

    Bronchostop Cough Pastilles (10 Pastilles)

    £2.99

    RRP £3.99 Save £1.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Braun IRT6520 Thermoscan 7 Thermometer - Price

    Braun IRT6520 Thermoscan 7 Thermometer

    £49.99

    RRP £55.99 Save £6.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Benylin Chesty Coughs (Non Drowsy) 150ml - Price

    Benylin Chesty Coughs (Non Drowsy) 150ml

    £7.59 £5.06/100ml

    RRP £8.29 Save £0.70

    Add
    


      
      
      

   

    
 Strepsils Original Lozenges (16 Pack) - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Natures Aid Mini Drops Multivitamin 50ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Beechams All In One Liquid 160ml - Price

    Beechams All In One Liquid 160ml

    £4.85 £3.03/100ml

    Add
    


      
      
      

   

    
 Kalms Lavender One-A-Day (14 Capsules) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Otex Express Ear Drops 10ml - Price

    Otex Express Ear Drops 10ml

    £6.30 £6.30/10ml

    Add
    


      
      
      

   

    
 Zarbee’s Adult Cough & Sore Throat Syrup 150ml - Price
    Coming Soon

    Zarbee’s Adult Cough & Sore Throat Syrup 150ml

    £7.49 £4.99/100ml

    RRP £8.49 Save £1.00

    


      
      
      

   

    
 O.R.S Immune Tablets Orange (20 Pack) - Price

    O.R.S Immune Tablets Orange (20 Pack)

    £7.99

    RRP £8.99 Save £1.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Profoot Ultimate Odour Control Insoles - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 Profoot Moleskin Roll - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Profoot Corn Cushions (12 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Stérimar Congestion Relief 50ml - Price

    Stérimar Congestion Relief 50ml

    £5.49 £10.98/100ml

    Add