Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Mixa
          

          
        
      

   

    
 Mixa Ceramide Protect Body Lotion 400ml - Price
    Coming Soon

    Mixa Ceramide Protect Body Lotion 400ml

    £6.00 £1.50/100ml

    RRP £8.99 Save £2.99

    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Mixa
          

          
        
      

   

    
 Mixa Panthenol Comfort Body Lotion 400ml - Price
    Coming Soon

    Mixa Panthenol Comfort Body Lotion 400ml

    £6.00 £1.50/100ml

    RRP £8.99 Save £2.99

    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Mixa
          

          
        
      

   

    
 Mixa Urea Cica Repair Hydrating Body Milk 400ml - Price
    Coming Soon

    Mixa Urea Cica Repair Hydrating Body Milk 400ml

    £6.00 £1.50/100ml

    RRP £8.99 Save £2.99

    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Mixa
          

          
        
      

   

    
 Mixa 10-in-1 Cica Repairing Ointment 150ml - Price
    Coming Soon

    Mixa 10-in-1 Cica Repairing Ointment 150ml

    £5.50 £3.67/100ml

    RRP £7.99 Save £2.49