Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Hydra Hyaluronic Wonder Water with Hyaluronic Acid 200ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Leave-In Serum 150ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Leave-In Serum 150ml

    £9.99 £6.66/100ml

    RRP £17.00 Save £7.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Hair Growth Serum 102ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Hair Growth Serum 102ml

    £9.99 £9.79/100ml

    RRP £17.00 Save £7.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Leave-In Serum for Dull Hair 150ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Shampoo for Dull Hair 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Shampoo for Dull Hair 200ml

    £7.00 £3.50/100ml

    RRP £13.00 Save £6.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Hydra Pure 72h Rehydrating Conditioner 300ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Hydra Pure 72h Rehydrating Conditioner 300ml

    £6.00 £2.00/100ml

    RRP £8.00 Save £2.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Hydra Pure 72h Rehydrating Shampoo 400ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Hydra Pure 72h Rehydrating Shampoo 400ml

    £6.00 £1.50/100ml

    RRP £8.00 Save £2.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Shampoo 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Shampoo 200ml

    £4.49 £2.25/100ml

    RRP £7.00 Save £2.51

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Conditioner for Dull Hair 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Conditioner for Dull Hair 200ml

    £7.00 £3.50/100ml

    RRP £13.00 Save £6.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss 5 Minute Lamination Treatment for Dull Hair 200ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Hair Growth Shampoo 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Hair Growth Shampoo 200ml

    £7.99 £4.00/100ml

    RRP £13.00 Save £5.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Oil Shampoo for Dry Hair 400ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Oil Shampoo for Dry Hair 400ml

    £6.00 £1.50/100ml

    RRP £7.00 Save £1.00

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Anti-Brassiness Purple Mask 250ml - Price
    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Hair Growth Conditioner 150ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Hair Growth Conditioner 150ml

    £7.99 £5.33/100ml

    RRP £13.00 Save £5.01

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Conditioner 150ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Purple Conditioner 150ml

    £4.49 £2.99/100ml

    RRP £7.00 Save £2.51

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Spray 200ml - Price

    L'Oréal Paris Elvive Collagen Lifter Spray 200ml

    £6.50 £3.25/100ml

    RRP £12.99 Save £6.49

    Add
    


      
      
        
        

        

          
          
          

          
            Loreal-paris
          

          
        
      

   

    
 L'Oréal Paris Dream Lengths Air Volume Dry Shampoo 200ml - Price

    L'Oréal Paris Dream Lengths Air Volume Dry Shampoo 200ml

    £4.99 £2.50/100ml

    RRP £5.00 Save £0.01

    Add