Skip to content

Fast Express P&P available

Click & Collect Now Available across Northern Ireland

Enjoy 28 Days, No Quibbles Returns

Understand Your Health, More Clearly

Health Services
    


      
      
      

   

    
 Hedrin 4% Head Lice Lotion 50ml - Price
    Coming Soon

    Hedrin 4% Head Lice Lotion 50ml

    £6.99 £13.98/100ml

    


      
      
      

   

    
 Full Marks Head Lice Solution (2 Treatments) 100ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 4Head Headache Treatment Rub 3.6g - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Woodward's Gripe Water 150ml - Price

    Woodward's Gripe Water 150ml

    £5.49 £3.66/100ml

    Add
    


      
      
      

   

    
 TePe Angle Interdental Brush Red (6 Pack) - Price

    TePe Angle Interdental Brush Red (6 Pack)

    £3.49

    RRP £4.45 Save £0.96

    Add
    


      
      
      

   

    
 TePe EasyPick Orange XS/S (36 Pack) - Price

    TePe EasyPick Orange XS/S (36 Pack)

    £3.49

    RRP £4.45 Save £0.96

    Add
    


      
      
      

   

    
 Pepto Bismol Liquid 240ml - Price

    Pepto Bismol Liquid 240ml

    £8.00 £3.33/100ml

    RRP £9.00 Save £1.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Pepto Bismol Liquid 120ml - Price

    Pepto Bismol Liquid 120ml

    £4.95 £4.13/100ml

    Add
    


      
      
      

   

    
 Profoot Chiropody Felt - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Neutrogena T/Gel Anti-Dandruff Scalp Relief Shampoo 150ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Treathay Fexofenadine 120mg (30 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Treathay Fexofenadine 120mg (10 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Panadol Extra Advance 500mg/65mg Tablets (16 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Seven Seas Cod Liver Oil Maximum Strength Liquid 100ml - Price

    Seven Seas Cod Liver Oil Maximum Strength Liquid 100ml

    £8.00 £8.00/100ml

    RRP £12.00 Save £4.00

    Add
    


      
      
      

   

    
 Vicks VapoDrops Lozenges with Eucalyptus 72g - Price
    Coming Soon

    Vicks VapoDrops Lozenges with Eucalyptus 72g

    £1.99 £0.28/10g

    RRP £2.49 Save £0.50

    


      
      
      

   

    
 Neutrogena T/Gel Anti-Dandruff Scalp Relief Shampoo 250ml - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Vicks VapoShower Soothing Vapours (5 Tablets) - Price

    Vicks VapoShower Soothing Vapours (5 Tablets)

    £5.99

    RRP £7.99 Save £2.00

    


      
      
      

   

    
 Panadol Actifast Soluble Tablets (24 Pack) - Price

    Panadol Actifast Soluble Tablets (24 Pack)

    £5.99

    RRP £6.95 Save £0.96

    Add
    


      
      
      

   

    
 Aquafresh White Renew Long Lasting Toothpaste 75ml - Price

    Aquafresh White Renew Long Lasting Toothpaste 75ml

    £1.49 £1.99/100ml

    RRP £1.99 Save £0.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 Aquafresh White Renew Deep Clean Toothpaste 75ml - Price

    Aquafresh White Renew Deep Clean Toothpaste 75ml

    £1.49 £1.99/100ml

    RRP £1.99 Save £0.50

    Add
    


      
      
      

   

    
 Corsodyl Strength & Protect Toothpaste Fresh Mint 75ml - Price

    Corsodyl Strength & Protect Toothpaste Fresh Mint 75ml

    £4.99 £6.65/100ml

    RRP £6.00 Save £1.01

    Add
    


      
      
      

   

    
 Corsodyl Strength & Protect Toothpaste Whitening 75ml - Price

    Corsodyl Strength & Protect Toothpaste Whitening 75ml

    £4.99 £6.65/100ml

    RRP £6.00 Save £1.01

    Add
    


      
      
      

   

    
 Flowflex COVID-19 Test - SARS-COV-2 Antigen Rapid Test (1 Test) - Price
    Coming Soon
    


      
      
      

   

    
 MooGoo Pink Eczema Cream 120g - Price
    CRUELTY FREE

    MooGoo Pink Eczema Cream 120g

    £19.50 £1.63/10g

    Add
    


      
      
      

   

    
 Grin Tongue Cleaner (20 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Grin Double Floss Picks (36 Pack) - Price
    Add
    


      
      
      

   

    
 Grin Smooth Floss Picks (36 Pack) - Price
    Add